افتتاح سه پروژه فرهنگی ، ورزشی و مطالعاتی
1401/06/09 - 12:41 292

 آیین افتتاح سه پروژه فرهنگی ورزشی مطالعاتی صبح چهار شنبه 9 شهریور  با حضور موسس محترم آقای مهندس فال اسیری ، دکتر اسماعیلی مدیر عامل مجتمع ، مدیران ، معاونین ، دبیران و نماینده اعضای انجمن اولیا و مربیان در تالار احسان  برگزار شد .

 این پروژه ها شامل ویدیو وال تالار احسان ، زمین چمن مصنوعی مجتمع و پروژه آموزشی خانه مطالعه با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال به بهره برداری رسید .

دکتر اسماعیلی مدیر عامل مجتمع احسان ، با مقدمه ای به پیشرفت لحظه ای علم و فناوری در سالهای پیش رو پرداخت ، و چگونه استفاده کردن از ابزار های لازم برای تربیت فرزندان و رسیدن به اهداف را مورد برسی قرار داد . 

اسماعیلی گفت" با ابزار ساده تر هم می توان حرکت کرد اما در دنیایی که سرعت تحولات زیاد است ، هر چه ابزار مدرن تر باشد حرکت سریع تر خواهد بود 

وی در ادامه سه مولفه لازم برای تربیت نسل آینده را برنامه علمی مدون ، نیروی انسانی توسعه یافته و خلاق و ابزار مناسب ، دانست و اظهار امیدواری کرد که در این مجتمع با استفاده از این ابزارها ،گام بزرگی در امر تربیت دانش آموزان برداشته شود."

 وی بیان کرد " اصول آموزشی مجتمع احسان شامل : داشتن روحیه همکاری ، گفتگو ،  تمرکز روی هدف و پرورش خلاقیت است که با نصب ویدیو وال سعی داریم با پخش فیلمهای به روز دنیا و دعوت از منتقدان و  نقد فیلم ها ، خلاقیت عمیق نگاه کردن به زندگی را در دانش آموزان پرورش دهیم" .

مدیر عامل مجتمع آموزشی فرهنگی احسان ورزش را یکی از ابزار روحیه همکاری در دانش آموزان دانست ، و اظهار امیدواری کرد با ایجاد زمین چمن و باشگاه بیلیارد، با به کارگیری مربیان کار آمد و قهرمان کشوری بتوانیم دانش آموزان را به همکاری بیشتر سوق دهیم .

 وی در ادامه افزود مطالعه یکی از ویژگی های کشورهای توسعه یافته است و ما باید سرانه مطالعه را بالا ببریم امید است با ایجاد پروژه آموزشی خانه مطالعه احسان بتوانیم روحیه کتابخوانی در دانش آموزان را پرورش دهیم .

 در ادامه مهندس فال اسیری موسس محترم مجتمع احسان با دعوت دکتر اسماعیلی  برای اولین بار به پشت تریبن آمد و از زحمات همه مدیران مجتمع از تاسیس تا اکنون تشکر و قدردانی کرد و ادامه داد نقد زیبایی شناسی است که باید روحیه نقد و نقد پذیری در دانش آموزان را پرورش دهیم تا در جامعه دچار گرفتگی روحیه و ناراحتی نشویم.

در پایان دو تن از نمایندگان انجمن اولیا و مربیان خانم افتخاری نمایده انجمن دبستان و آقای مبشری نماینده انجمن دبیرستان دوره اول و دوم دیدگاه و نظرهای خود را بیان کردند .